8 najlepších cvikov na na pálenie brušného tuku: Pri pravidelnom cvičení uvidíte rýchle výsledky!

Perfektné cvičenie podľa youtube na pálenie brušného tuku. S týmito cvikmi budete mať čoskoro bruško snov. Samozrejme bez úpravy stravy a pravidelnosti to nepôjde, ale efektívnejšie cviky nenájdete!

Po každom cviku si doprajte 15 sekundový oddych…

1. Cvik

Opakujte 20-krát. 

Ľahnite si na zem, ruky rozpažte, nohy vystrite a dvíhajte ich hore tak, aby tvorili v najvyššom bode spolu s telom pravý uhol. V dolnej polohe nepoložte na zem, ale držte nad zemou.

...

2. Cvik

Opakujte 20-krát. 

Ostaňte ležať na chrbte, nohy pokrčte, dvíhajte hore a dolu nad zem, pričom brušné svaly sú napnuté a nohy nepoložte na zem.

3. Cvik

Opakujte 20-krát.

Sadnite si na zem s pokrčenými nohami v kolenách, zdvihnite nohy nad zem a rukami sa po bokoch jemne pridŕžajte zeme. Nohy striedavo naťahujte a priťahujte k hrudi, brušné svaly sú napnuté.

4. Cvik

Opakujte 20-krát.

Ostaňte v sediacej polohe, avšak pokrčené nohy nechajte jemne nad zemou, ruky spojte a vystrite pred seba a otáčajte do jednej a do druhej strany.

TIP: Ak je pre vás tento cvik náročný, môžete mať nohy položené na zemi. Naopak, ak chcete aby bol cvik ešte účinnejší, môžete si dať do rúk závažie. 

5. Cvik

Opakujte 20-krát.

Ľahnite si na chrbát, nohy pokrčte a rozkročte na šírku bedier. Hornú časť tela ťahajte tak, že ruky smerujú dopredu medzi nohy, brušné svaly sú napnuté a telo sa pokúste pomocou brušných svalov zdvihnúť čo najvyššie. Pravidelne dýchajte.

6. Cvik

Opakujte 20-krát. 

Ostaňte ležať v tej istej polohe, avšak tentokrát dajte ruky z vonkajšej strany tela a ťahajte vždy jednu ruku smerom k päte – raz k jednej a potom k druhej.

7. Cvik

Opakujte 20-krát. 

Ľahnite si na chrbát, nohy, aj ruky sú vystreté. Ťahajte vždy protiľahlú ruku k protiľahlej nohe a strany striedajte.

8. Cvik

Dajte sa do polohy dosky a vydržte čo najdlhšie. Telo je vystreté v jednej línii, ruky sú opreté na zemi lakťami a svaly sú spevnené.

Prajeme veľa šťastia!