60 minút a máte zadarmo elektrinu na celý deň: Tento ušetrí peniaze a predĺži vám život – do každej rodiny s týmto zázrakom!

Technológia nie nič nemenné, každý deň sa dozvedáme o nových užitočných vynálezoch, ktoré zlepšujú a zjednodušujú náš život. Mnohé z nich sú zamerané práve na oblasť úspory energie a presne toho sa týka projekt, ktorý môže zmeniť náš život a to hneď dvakrát – budete zdravší a za elektrinu už nebudete platiť. Veríme, že je to skvelý vynález a chcel by som poznať aj váš názor na túto záležitosť.

vynálezov 21. storočia

Moderný vynález, ktorý vám ušetrí peniaze aj zdravie

V mnohých krajinách sveta je prístup k elektrickej energii ťažký alebo obmedzený. Avšak indický podnikateľ Manoj Bhargava sa rozhodol zmeniť to. Predstavil verejnosti svoj vynález Free Electric – táto jednoduchá myšlienka umožní získať bezplatnú elektrickú energiu každej rodine a to len tak, že si  dáte rozcvičku na bicykli.

nové vynálezy 2018

Podstata vynálezu je jednoduchá: pedál a generovanie elektriny. Výrobcovia tvrdia, že jediná hodina jazdy na takom bicykli bude schopná zabezpečiť elektrickú energiu domu na celý deň.

vynálezov budúcnosti

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Jazda aj údržba tohoto elektrobicykla je veľmi  jednodnoduchá rovnako ako jeho údržba. Samotný vynálezca tvrdí, že opravy tohto motocykla nie sú o nič ťažšie ako oprava jednoduchého elektrického zariadenia a zvládne ju priemerný elektrikár.

zaujímavé vynálezy 21. storočia

Cena za taký zázrak technológie podľa podnikateľa neprekročí sto dolárov. Budúci rok sa plánuje zaviesť do obehu desaťtisíc takýchto bicyklov.

zaujímavé vynálezy 2018

Manoj Bhargava je americký miliardár s indickými koreňmi, ktorý sa snaží urobiť z nášho sveta lepšie miesto. Založil hnutie Billions in Change , ktorého hlavným cieľom je vytvoriť lepšiu budúcnosť zavedením nových technológií na riešenie najakútnejších problémov nášho sveta.

neobvyklé vynálezy 2018

Bicykel na výrobu elektriny je jedným z vynálezov tohto programu, ktorý pomôže ľuďom získať energiu zadarmo a radikálne zmeniť ich život.

moderné vynálezy

V našej realite by takéto zariadenie mohlo byť užitočné vzhľadom na neustále zvyšovanie sadzieb za elektrickú energiu.

Táto myšlienka však spôsobila veľa kritiky. Niektorí sa odvolávajú na to, že človek dnes dostane elektrinu hneď, zatiaľ čo s týmto výrobkom si ju musíte odbicyklovať. Podľa nás je však táto myšlienka úžasná.

užitočné vynálezy

Ďalšou výhodou vynálezu je aj starostlivosť o zdravie a vašu figúru. Len si predstavte, ako sa telo zmení, ak si každý deň dáte na hodinu jazdu na bicykli. Dvojitá výhoda, čo ešte povedať!

Čo si myslíte tomto vynáleze vy? Chceli by ste to aj u vás doma?