5 originálnych vianočných prekvapení, ktoré vašim blízkym vyrazia dych: Tradičná nádielka v netradičnom balení!

Riešiť darčeky pre našich blízkych je často jedna z najťažších predvianočných úloh. Prinášame vám zopár inšpirácií, ktoré vám môžu pomôcť.

Riešiť darčeky pre našich blízkych je často jedna z najťažších predvianočných úloh. Najmä pre tých dospelých členov rodiny. Záleží vám na tom, aby ste milovanú osobu potešili a zároveň prekvapili, avšak niekedy máte pocit, že tovar v obchodoch jednoducho nie je podľa vašich predstáv. Chcete predsa niečo výnimočné a to sa ťažko hľadá. Máme však pre vás riešenie. Tieto tradičné darčeky vyrážajú dych svojim originálnym balením a zaručene potešia. Navyše do nich vložíte kúsok svojej kreativity a to sa počíta!

1. Originálne darčeky z ponožiek

Ponožky sú zdanlivo ten najobyčajnejší darček. Praktický, očakávaný, ničím výnimočný. Omyl! Pozrite si tieto ponožkové nápady a zmeníte názor. Krásny a originálny darček, ktorý vyčarí blažený úsmev na tvári.

PRE ŇU – Ideálne pre vášnivú pekárku, milovníčku mačiek, psíčkarku, záhradkárku, alebo len tak z lásky.

KÚPITE TU

PRE NEHO – Ideálny darček pre pivára, športového nadšenca, šachistu, či vášnivého hubára.

KÚPITE TU

Socks and Belt - Diy Christmas Gifts for Boyfriend

Ponožková kytica pre pánov

Originálny box s ponožkami

Tank z ponožiek

Súvisiaci obrázok

2. Darček ako z rozprávky

Pri tomto darčeku sa roztopí každé ženské srdce, ktoré miluje rozprávku o Popoluške. Veď ktorá dáma by si nechcela nájsť krásne prekvapenie v oriešku. Výnimočný darček, pri ktorom možno vypadne aj slzička dojatia.

Vyberte originálny jantárový prívesok a umiestnite ho do škrupiny z orecha.

KÚPITE TU

Jantár sa považuje za kameň nádeje. Vznikol už v treťohorách skamenením živice. Je vzácny a veľmi hodnotný. Jeho svieža farba zaručene vynikne na prívesku z pravého striebra, čím oživíte celý svoj outfit. A ak veríte v silu tohto organického kameňa viete, že je nabitý pôvodnou slnečnou energiou, ktorá má schopnosť liečiť a očistiť ľudský organizmus. Dodáva pozitívnu energiu a posilňuje imunitu.

3. Nápady so spodným prádlom

Pri spodnom prádle platí to isté, čo pri ponožkách. Na prvý pohľad obyčajný praktický darček, ale stačí trochu popustiť uzdu fantázii a môže to vyzerať aj takto. Darček, s ktorým zabijete nudu.

Originálna taška na spodné prádlo, do ktorého môžete zabaliť napríklad takéto veselé nohavičky s netradičným dizajnom.

KÚPITE TU

Rovnako aj pánov možno poteší netradičné spodné prádlo s vtipnou potlačou.

KÚPITE TU

4. Aj peniaze sa dajú darovať originálne

Ak sa vám po tom všetkom hľadaní a premýšľaní bude zdať, že jednoducho neviete nájsť správny darček, darujte peniaze. Ale nie len tak obyčajne. Tieto inšpirácie vám ukážu, že aj peniaze môžu byť milým darčekom.

5. Fľaša obľúbeného alkoholu so štipkou fantázie

Ak si neviete dať rady s darčekom, jednoducho vyberte fľašu obľúbeného alkoholu a dajte jej netradičnú formu. Stačí štipka fantázie a razom sa z nej stane originálny darček.

Reindeer Beer and Soda Bottles Gift Wrap - Cathie Filian & Steve Piacenza

DIY Dekorierte Weinflaschen als Wichtel oder Zwerge zu Weihnachten als Geschenk. Wie einfach Du diese nachmachen kannst, erfährst Du in unserem mydays Magazin

Wine Bottle Santa Hats | The perfect Christmas topper for your wine bottles.

 

Wine Bottle Apron Chef Set, Christmas Party Wine Decor, Wine Gift Giving Idea | eBay

Ďalšie veselé nápady na darčeky

KÚPITE TU

KÚPITE TU

KÚPITE TU

KÚPITE TU

K napísaniu tohoto článku nás inšpiroval e-shop Dedoles.sk , kde nájdete množstvo veselých a originálnych dizajnov ponožiek, spodného prádla a doplnkov. :-)

Picture of Miroslava

Miroslava

Redaktorka magazínu To je nápad!

Dnes najobľúbenejšie