To je nápad!
Hľadať

Zamrznuté okná na aute neriešim, ani keď je mínus 20: Kým susedia odmrazujú okná, ja som už dávno na ceste!

Cez noc sa má na celom Slovensku prudko ochladiť. Toto vám ráno ušetrí cenný čas.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
26. novembra 201715:18
Zamrznuté okná na aute neriešim, ani keď je mínus 20: Kým susedia odmrazujú okná, ja som už dávno na ceste!
Čítate 2. stranu článku...

„Ja si vyrábam túto zmes na celú zimu a nemusím sa báť, že ráno nájdem zamrznuté okná. 1 šálku Alpy zmiešam s 1 l vody, nastriekam na sklo, vyleštím novinami a ráno nemám okná zamrznuté. Ak vyčistíte touto zmesou vnútornú stranu okien a budete tak robiť pravidelne, nebudú sa vám rosiť zvnútra. Postačí vám však aj obyčajná okena, alebo iné látky na báze alkoholu. Ak chcete aby vám stierače nerobili na okne šmuhy, tiež pomôže, ak ich pretriete metylalkoholom, alebo alpou.“

Jarka V.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Nepatrí len do dielne! 11 neuveriteľne užitočných trikov s WD-40

„Tento zlepšovák sme vyskúšali na chate v Tatrách, keď hlásili mínus 20. Odvtedy používam proti zamŕzaniu aj keď som doma. Jednoducho nastriekajte WD-40 na okná svojho auta a cez noc nezamrznú. Ráno nebudete musieť okná zdĺhavo očisťovať. Super!“

Petra R.

„My používame obyčajný kartón. Parkujeme na sídlisku na verejnom parkovisku a vždy, keď sme dali deku, za pár dní dostala nohy. Kartón nosíme v kufri, dáme pod stierače a je pokoj. Dá sa použiť aj obyčajný alobal, ale treba ho prikladať na suché okno, aby sa neprichytil na sklo.“

Milada Š.

Článok pokračuje na ďalšej strane...

Google News

Sledujte nás na Google News

po kliknutí zvoľte „Sledovať“

Značky:#alpa#nápady#okná#sklá#tipy#triky#WD-40#zamrznutie

Výber pre vás