Lienky som mal vždy rád a aj mám – teda myslím tie naše pomocníčky v záhrade, lienky sedembodkové. Tieto agresívne „sviňuchy“ z Ázie, ktoré sa tlačia sa do bytov aj cez tie najmenšie škárky, však s nimi nemajú nič spoločné. Ja ich mám plnú fasádu a ani tu nejdem spomínať, že pred rokom sme nanášali novú stierku.
Lienky vypúšťajú smradľavú tekutinu a dokážu poriadne znečistiť miesta, na ktorých sú prilepené. Manželka sa už dokonca bála aj otvoriť okná, pretože hneď sa „sáčkovali“ dovnútra. Okrem zápachu je však aj ďalšia vec, tieto malé agresorky dokážu človeka pohrýzť rovnako, ako mravce.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“


