4 členná rodina našla šťastie v prírode a v malom víkendovom domčeku

Manželia Halgersonovci z Oregonu sú šťastnými rodičmi dvoch detí, ktorí rovnako ako tisíce iných ľudí viedli rušný mestský život. Rodina vždy milovala prírodu a pri každej možnej príležitosti utekali z mesta do nádherných zelených lesov v oblasti Sauvie Island.

Jedného dňa si však povedali, že do mesta sa už nevrátia. „Prišli sme na víkend osláviť moje narodeniny a už sme jednoducho neodišli. Toto miesto sme si zamilovali už počas nášho prvého pobytu. K životu nepotrebujeme rozľahlé priestory a luxusné domy, stačí nám blízkosť rodiny, pokoj a krásna príroda všade naokolo,“ povedala Jessica Halgersonová.

Začalo sa hľadanie vhodnej nehnuteľnosti, ktoré sa v tejto oblasti spočiatku javilo ako hľadanie ihly v kope sena. Realitné kancelárie totiž manželom ponúkali len veľké vilové domy v závratných sumách. Nakoniec sa im predsa len podarilo nájsť to, čo hľadali. Maličký víkendový domček obklopený krásnou prírodou.

Víkendový domček s rozlohou menej ako 50 metrov štvorcových rodina postupne premenila na útulný domov. Vo vnútri sa nachádza jedna spálňa, kúpeľňa a maličká obývacia izba. Strecha domu je pokrytá machom a papradím a dokonale tak zapadá do okolitej zelenej prírody.

Rodina Halgersonovcov veľmi dobre vie, že to, čo k životu skutočne potrebujeme nespočíva v materiálnych veciach. Pohodlný život v meste vymenili za pokoj a šťastie, ktoré našli v malom domčeku v srdci krásnej prírody. Aj napriek obmedzeným možnostiam sa im však podarilo premeniť víkendový domček na krásny a útulný domov.

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 1

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 2

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 3

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 4

Maličký dom 4-člennej rodinky s rozlohou 50m2 5

Maličký dom 4-člennej rodinky s rozlohou 50m2 7a

Maličký dom 4-člennej rodinky s rozlohou 50m2 8

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 9

domcek pre 4 clennu rodinu helgerson 10

zdroj: houzz

Picture of Pavla

Pavla

Má rada všetko nové, originálne a kreatívne :-)

Dnes najobľúbenejšie