3D obliečky ako originálny darček

Vianoce, narodeniny, len tak pre radosť - dôvod na darovanie darčeka sa nájde vždy. Praktické darčeky, ktoré potešia a zároveň zútulnia interiér, patria medzi tie najobľúbenejšie. Príkladom sú aj 3D obliečky, ktoré si každého podmania svojimi pestrými motívmi.

Vianoce, narodeniny, len tak pre radosť – dôvod na darovanie darčeka sa nájde vždy. Praktické darčeky, ktoré potešia a zároveň zútulnia interiér, patria medzi tie najobľúbenejšie. Príkladom sú aj 3D obliečky, ktoré si každého podmania svojimi pestrými motívmi.

3D obliečky vás očaria aj zahrejú

Na trhu s posteľnou bielizňou síce dlhodobo vedie bavlna, no jej konkurenti ju pomaly dobiehajú. 3D obliečky ponúkajú v porovnaní s bavlnenými živšie motívy, nevyžadujú si takmer žiadnu starostlivosť a svoje farby si držia naozaj dlho.

Väčšina 3D obliečok je vyrobená z mikrovlákna, ktoré je pokryté množstvom malých chĺpkov. Tieto obliečky vás preto príjemne zahrejú aj počas chladných zimných nocí. Zároveň dokážu absorbovať veľké množstvo tekutín, takže môžete dať zbohom spotenému pyžamu.

Vedeli ste, že…

… aj 3D obliečky sa predávajú v setoch pre vankúše a prikrývky, čo vám značne uľahčí správne zladenie vzorov?

Živé vzory 3D obliečok

Mnohí z nás volia motívy obliečok podľa ročných období alebo prichádzajúcich sviatkov. Vianočné obliečky s 3D motívmi môžu byť štýlovou dekoráciou, ktorá bude dokonalo ladiť so zvyškom výzdoby.

Ak však máte radšej teplejšie ročné obdobia, môžete zvoliť kvetinové obliečky, ktoré zohrejú nielen vašu pokožku, ale aj srdce.

Medzi 3D obliečkami si nájdu aj náročnejší. Pre milovníkov abstraktných vzorov s pestrými farbami sú k dispozícii obliečky s mandalou. Ak hľadáte posteľnú bielizeň pre deti alebo milovníkov zvierat, odporúčame vám obliečky s mačkami, psíkmi alebo so stádom koní.

Vybrať správny darček pre blízkych môže byť v dnešnej dobe poriadny oriešok. Praktické darčeky však majú pod stromčekom alebo pri rodinných oslavách vždy miesto. Darujte tento rok 3D obliečky z mikrovlákna a dožičte svojim blízkym spánok v hrejivých a zamatovo jemných prikrývkach.