Obyčajné šišky – sú zadarmo a ak sa pri prechádzke v lese pozriete pod nohy, určite ich tam nájdete. Táto šikovná žena dostala skvelý nápad, ako popadané šišky využiť. Šišky, ktoré nazbierala, najskôr nechala vysušiť na slnku a potom ich rozrezala na polovice. Každú polovicu nafarbila, nechal zaschnúť a jednoducho nalepila na podklad do starého obrazového rámu. Teraz má na terase úžasnú prírodnú dekoráciu.

Neostala však len pri jednom diele, zo šišiek vyrába ďalšie úžasné veci!
Stačí pripevniť na polystyrénový základ na veniec a máte krásnu ozdobu na vchodové dvere.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“





