To je nápad!
Hľadať

V lese nazbierala pár šišiek, vysušila ich a rozdelila na polovice: Budete prekvapení, o aký výborný nápad v skutočnosti ide!

Úžasný nápad, ktorý je celkom zadarmo.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
17. júla 201714:18
V lese nazbierala pár šišiek, vysušila ich a rozdelila na polovice: Budete prekvapení, o aký výborný nápad v skutočnosti ide!

Obyčajné šišky – sú zadarmo a ak sa pri prechádzke v lese pozriete pod nohy, určite ich tam nájdete. Táto šikovná žena dostala skvelý nápad, ako popadané šišky využiť. Šišky, ktoré nazbierala, najskôr nechala vysušiť na slnku a potom ich rozrezala na polovice. Každú polovicu nafarbila, nechal zaschnúť a jednoducho nalepila na podklad do starého obrazového rámu. Teraz má na terase úžasnú prírodnú dekoráciu.

Takto postupovala:

Neostala však len pri jednom diele, zo šišiek vyrába ďalšie úžasné veci!

Stačí pripevniť na polystyrénový základ na veniec a máte krásnu ozdobu na vchodové dvere.

Článok pokračuje na ďalšej strane...

Google News

Sledujte nás na Google News

po kliknutí zvoľte „Sledovať“

Značky:#dielo#kreativita#nápad#šišky

Výber pre vás