Umelé kvety väčšina ľudí považuje skôr za gýč, ako za peknú a estetickú výzdobu. Pestré okvetné lístky časom vyblednú a pôsobia ošúchaným, starým a zanedbaným dojmom. Jedinou možnosťou je teda jednoducho ich vyhodiť a nahradiť novým kusom, prípadne staviť na živé kvety. Andrea je šikovná žena, ktorá v minulosti považovala umelé kvety za maximálny gýč a nevedela si predstaviť, že by si s nimi niekto mohol vyzdobiť dom. Keď sa jej takéto kvety dostali do rúk povedala si, že nemá čo stratiť a preto skúsi malý experiment. Kvety namočila do zmesi z lepidla a nechala zaschnúť – ani sama nečakala, že výsledok bude taký skvelý. Po škaredých kvetoch nie je ani stopy a namiesto nich je na svete krásna dekorácia, ktorá poslúži na dekoráciu darčekov, obrazových rámov alebo iných kreatívnych výtvorov.





Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“
