Čítate 2. stranu článku...
Postup:
Do pohárov jednoducho vložíme orechy. Potom takto naplnené poháre vložíme do rúry a zapneme ju na 70 stupňov. Necháme v rúre 10 minút, potom na poháre položíme viečka (nezaťahujeme) a vložíme ešte na 10 minút do rúry.
Vyberieme z rúry, zatiahneme napevno a skladujeme.
Ak chcete, dá sa zavárať nasucho aj v mikrovlnke. Stačí, ak otvorené poháre vložíme do mikrovnky a 2 poháre necháme 2,5 minúty vo vnútri pri plnom výkone. Vyberieme utierkou, zatiahneme a obrátime viečkom nadol. Keď pohár vychladne, môžeme uskladniť.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“

