Lucas celé mesiac zbieral šišky v lesoch. Všetci si mysleli, že ich používa na vykurovanie, no neprestával ani potom, ako vykurovacia sezóna dávno skončila. V skutočnosti Lucas celé mesiace hľadal nové spôsoby, ako šišky využiť v exteriéri. Kedže sa mu štruktúra šišiek veľmi páčila, skôr, ako sa oteplilo na prácu záhrade, začal vyrábať jedinečné črepníky, ktoré zdobil práve šiškami. Postupoval tak, že tvar črepníka si odlial z betónu a povrch „obložil“ šiškami. Vytvoril tak v skutočnosti unikátne diela. Na jar ich vybral na záhradu a všetci susedia na nich mohli oči nechať. Jeden dokonca poznamenal, že nechápe, ako je možné, že tento nápad nedostal skôr. Je to také jednoduché!
To však nie je všetko. Toto sú ďalšie kreatívne nápady šikovného muža.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“














