Ako na to
Potrebovať budeme žiletku a zušľachťovacie klipy na upevnenie oboch rastlín. Rez sa robí pod 45 stupňovým uhlom. Rez je najvhodnejšie robiť počas chladnejších jarných dní. Takto budú mať rastliny čas na odpočinok a budú sa sústrediť na liečenie rán.
Odstrihneme hornú časť podnoží, jediná vec, ktorá nás zaujíma, sú korene a spojíme obe rastliny tak, ako vidíte na obrázku vyššie. Upevníme zušľachťovacími klipmi a obe nohy umiestnime do kvetináča s priemerom približne 10 cm.
Po týždni odstránime klipy a skontrolujeme ranu, ktorá by mala byť dobre uzdravená.
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“


