Čítate 3. stranu článku...
Vlhkou handrou začneme utierať povrch skla. Pôjde to jednoducho, pretože pasta absorbuje nečistoty. Ide to skutočne jednoducho a rýchlo, čím špinavšie je okienko, tým tmavší bude sódový prášok. Zvyšky stačí jednoducho vysať vysávačom.
To je všetko, okienko je dokonale čisté!
Video:
Sledujte nás na Google News
po kliknutí zvoľte „Sledovať“







