17 geniálnych vecí pre vaše deti, ktoré bude milovať každý jeden rodič: Ak rozmýšľate o dobrom darčeku, toto je perfektné!

Mať dieťa je radosť, ale niekedy to môže byť aj poriadne náročné. Toto sú zlepšováky, ktoré novopečeným a viacnásobným rodičom pomôžu s mnohými náročnými situáciami a detičky si ich určite zamilujú.

Inšpiráciu sme našli na portáli Brightside

Svetelné loptičky

S týmito loptičkami sa deti nebudú báť tmy, keď ležia v posteli, alebo ak musia ísť v noci do kúpeľne. Tieto loptičky sú úplne bezpečné a preto sa nemusíte báť o zdravie vašej ratolesti.

Inteligentná výmenná podložka

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Tento malý matrac dokáže hneď zmerať váhu a výšku vášho dieťaťa, nastaviť stravovací program a každodennú rutinu. Všetky tieto veci môžete skontrolovať pomocou smartphonu.

Super kompaktný kočík

Na prvý pohľad vyzerá ako akýkoľvek iný kočík. Ale môžete ho sklopiť do takéhoto kompaktného malého tvaru, ktorý sa pohodlne zmestí do vašej tašky. Má hmotnosť len štyri kilogramy.

Tlmočník plaču vášho dieťaťa

Tlmočník ponúka štyri možné odpovede na to, prečo plače vaše novorodené dieťa – a dostanete odpoveď správnu s presnosťou 92% – vrátane hladu, bolesti, únavy alebo preto, že potrebuje vymeniť plienku. Časom sa stáva menej presným, ale aj vo veku štyroch mesiacov má stále presnosť 77%. Pri vývoji aplikácie jej tvorcovia analyzovali 200 000 záznamov plačúcich novorodencov.

Samoohrievacia fľaša

Táto fľaša vám umožní zahriať stravu pre vaše dieťa kdekoľvek, bez elektrických káblov. Ohrievanie trvá len štyri minúty pomocou jednorazovej kazety obsahujúcej len soľ a vodu. Maximálna teplota, ktorú dosiahne obsah vnútri  je 37 ° С.

Bezpečnostný náramok

Stratenie dieťaťa je nočná mora každého rodiča. Ale táto udalosť už nie je tak veľká hrozba, pretože na trhu je tento bezpečnostný náramok. Stačí pripojiť k aplikácii v smartphone a môžete ľahko určiť presné miesto, na ktorom sa nachádza vaše dieťa. Ak sa vaše dieťa presunie za vzdialenosť sledovania aplikácie, vysiela sa výstražný signál. Do systému môžete pripojiť každého, komu dôverujete.

Nálepka na meranie teploty

Táto nálepka vám umožňuje skontrolovať teplotu dieťaťa bez toho, aby ste museli rušiť spánok alebo nútiť ich, aby si sadli. Nálepky sa prilepia priamo na pokožku a meria teplotu s veľkou presnosťou. Ak sa teplota dieťaťa zvýši, rodičia budú upozornení prostredníctvom sprievodnej aplikácie pre smartfóny, ktorá tiež monitoruje všetky zmeny teploty.

Šikovná zubná kefka

Táto zubná kefka sa dá pripojiť k vášmu smartfónu pomocou Bluetooth. Vizualizuje každý pohyb v ústnej dutine v 3D. Zakaždým, keď vaše dieťa robí správny ťah, získava body a dokonca aj ceny.

Chrániče kolien

Pre dieťa, ktoré robí svoje prvé kroky, je svet plný nebezpečenstva, od ostrých kameňov až po hrubé koberce. Tieto chrániče pomáhajú chrániť citlivú pokožku vášho dieťaťa pred poškodením a odrením.

Zábavné taniere

Posteľ pre nových rodičov

Fľaška s lyžičkou na dávkovanie

Vizuálny a zvukový projektor

Tento nápad pomôže bábätkám zaspať a mať pokojný nerušený spánok.

Zábavná súprava na kŕmenie

Zábavný box na upratovanie hračiek

S týmto budú mať už malé deti pozitívny vzťah k upratovaniu – Žabka sa prilepí ku kachličkám, len keď je plná hračiek. :-)

Automatický hojdač kočíka

Perfektné hlavne pre rodičov, ktorí majú viac detí a jednoducho nestíhajú. Pripevníte k rúčke a kočík sa jemne hojdá.