To je nápad!
Hľadať

Mesto nechalo celé roky historickú budovu chátrať. Manželia ju odkúpili a takto premenili!

Starý dom z roku 1887 bol už celé desiatky rokov neobývaný. Hoci išlo o majetok mesta, ktorý mal podľa historikov nemalú hodnotu, jeho renovácia by vyžadovala veľkú finančnú investíciu.

To je nápad!
To je nápad!Redaktor
21. augusta 201619:44
Mesto nechalo celé roky historickú budovu chátrať. Manželia ju odkúpili a takto premenili!
Značky:#história#hodnota#premena#renovácia#starý dom

Výber pre vás