Moja svokra vždy kupovala najlacnejší lak na vlasy a nastriekala s ním všetky záclony v byte: Budú vyzerať miliónovo!

Tento zlepšovák som použila prvýkrát minulý rok na odporúčanie mojej svokry a môžem potvrdiť, že to funguje geniálne.

Tento zlepšovák som použila prvýkrát minulý rok na odporúčanie mojej svokry a môžem potvrdiť, že funguje. Ona totižto nikdy lak nepoužívala na vlasy, ale na záclony. Možno nebudete veriť, ale záclony sú vďaka nemu nádherné – ako čerstvo vypraté a krásne žiarivé vydržia až dvakrát dlhšie. Ak chcete, aby bolo krásne aj tie u vás doma, hneď po vypraní ich len postriekajte lakom na vlasy. Budú vyzerať miliónovo!

Zatočí so hmyzom

5

Ak ste v byte našli hniezdo hmyzu, alebo si neviete poriadiť s otravnými muchami, nastriekajte na ne lak na vlasy. Vôňa laku hmyz a muchy odplaší a priamy kontakt ich účinne zlikviduje.

Poradí si so škvrnami

Ak sa na vašom oblečení objavili škvrny od make-upu alebo rúžu, pred praním ich postriekajte lakom na vlasy. Po vypraní budú škvrny preč.

Lepia sa vám silonky na šaty?

2

Lezú vám na nervy silonky, ktoré sa pri každom kroku lepia na vaše šaty? Riešenie nemôže byť jednoduchšie. Stačí, ak na silonky nastriekate trochu laku na vlasy a je po probléme. Lak pôsobí antistaticky.

Najlepšie nápady na váš e-mail

Nechajte sa inšpirovať! Každý deň vám pošleme súhrn najlepších nápadov priamo na váš e-mail.

Pomôže pri navliekaní ihly

Nedarí sa vám navliecť niť do ucha ihly? Nič sa nedeje, stačí, ak koniec nite nastriekate lakom a niť navlečiete skutočne jednoducho.

Odstráni chĺpky z oblečenia

Ak na vlasy pomôže aj v prípade, že máte na oblečení množstvo drobných chĺpkov a nemáte poruke lepiace valčeky. Nastriekajte na papierovú vrecku lak na vlasy a prechádzajte po povrchu oblečenia. Lak na seba nalepí drobné chĺpky a uvoľnené časti vlákien.

Vlasy ako čerstvo umyté

Zamaskuje mastné vlasy. Ak ste si nestihli umyť vlasy a nemáte poruke suchý šampón, pomôže vám lak na vlasy. Nastriekajte ho na korienky vlasov a zľahka vmasírujte. Potom stačí nechať uschnúť a vlasy vykefovať. Lak vsiakne prebytočný olej z vlasových vlákien a vlasy tak budú pôsobiť ako čerstvo umyté.

Zabráni vysychaniu ihličia

Stačí ihličie postriekať lakom a máte istotu, že nebude vysychať. Používam na vence, ale aj na živý vianočný stromček, či dekorácie zo živého ihličia.

Pomôže so zipsom

Lak na vlasy vám skvele poslúži aj v prípade, že sa vám otvára zips na nohaviciach alebo sukni. Nastriekajte na zips lak a problém je vyriešený.

Lak na nechty rýchlejšie zaschne

nailhack2

Ak sa ponáhľate a potrebujete, aby vám čerstvo nalakované nechty rýchlo zaschli, pomôže vám opäť lak na vlasy. Nastriekajte lak na vlasy na mokrý lak na nechtoch a tento rýchlo zaschne.

Bude sa vám lepšie chodiť

Šmýkajú sa vám nohy v topánkach, keď sa vám chodilo trochu spotí? Žiaden problém, nastriekajte do topánky lak na vlasy a už sa vám nebudú šmýkať.

Kytica bude dlhšie krásna

8

Ak chcete, aby vaše rezané kvety vydržali dlhšie krásne, postriekajte ich lakom na vlasy.