10 jednoduchých zmien účesu a vizáže, ktoré vám okamžite uberú 5 rokov!

Prinášame vám 10 dôkazov, že niekedy aj malá zmena dokáže skutočne veľa. Pozrite, ako jednoducho sa môžete vrátiť späť v čase!

Niekedy dokáže aj malá zmena veľké zázraky. Napríklad, zmena strihu, alebo farby vlasov v kombinácii s jemným líčením, dokážu okamžite vrátiť v čase o niekoľko rokov. Prinášame vám 10 foto inšpirácií, ktoré dokazujú, že na to, aby ste zmenili svoj výzor a získali späť mladistvý vzhľad, stačí skutočne málo.

Zmena strihu

Farba

Dĺžka

Objem

...

Ofina a farba

Skrytá „cestička“

Pohodlný účes na každú príležitosť vs. vlasy v chvoste

Dievčenské zapletanie namiesto strohej uhladenosti

Niekoľko tipov na záver:

Prílišné používanie produktov vlasového stylingu sa podpisuje pod starší vzhľad. Namiesto gélov, fixačných prípravkov a tužidiel stavte na pohodlné účesy, ktoré nie sú náročné na úpravu a pôsobia prirodzene.

Nezabúdajte, že najlepšie výsledky dosiahnete s minimálnmi nájkladmi. Pre zdravie vlasov siahajte po prírodných produktoch.

Ak si nátačte vlasy vždy siahajte po väčšie nátačky, vďaka ktorým budete mať objem a vzdušné vlny. Drobné vlnky sú príhodnejšie pre mladšie vekové skupiny. Po 30 vám účes alá ovečka pridá na veku.

Nezabúdajte, že každý styling, účes a strih je pekný len na zdravých vlasoch. Nezabúdajte na dostatok vitamínov, pestrú stravu a sem – tam na vyživujúce masky (napr. bilenné zábaly, olejové masky, medové zábaly alebo iné…)