Najúčinnejšie 1-minútové cviky, ktoré pália tuk na vnútorných stehnách: Nohy budú štíhlejšie, pevnejšie a pekne vytvarované!

Každý typ postavy má inú tzv. problémovú partiu – to znamená časť tela, z ktorej sa najťažšie chudne. Pre niektoré ženy je ňou bruško, pre niektoré zadok a potom sú tu ženy, ktoré nevedia schudnúť zo stehien. A práve pre tie tú máme sériu 1-minútových cvikov z youtube, ktoré pália tuk na stehnách expresnou rýchlosťou. Stačí len vydržať a môžete sa tešiť na štíhlejšie, pevnejšie a krajšie nohy! Tak poďme na to…

Medzi jednotlivými cvikmi si dajte vždy 25-sekundovú prestávku.

Cvik č. 1 – preskoky

Postavte sa vzpriamene, ruky sú spustené vedľa tela a chrbát je vystretý. S preskokom roznožte a zároveň ruky ťahajte nad hlavu. Vráťte sa do východiskovej polohy a v tempe opakujte po dobu 1 minúty.

Cvik č. 2 – zdvíhanie nohy v ľahu

Ľahnite si na podložku tak, že sa lakťom ľavej ruky zapriete o zem a ľavú (spodnú) nohu pokrčíte v kolene. Pravou rukou si chyťte pravú nohu a tú v tempe zdvíhajte hore nad zem a naspäť dolu. Opakujte po dobu 1-minúty a potom vymeňte strany.

...

Cvik č. 3 – výpady

Postavte sa s nohami vedľa seba, chrbát je rovný, ruky dajte vbok. Jednou nohou urobte výpad vpred, pričom obe kolená by mali zvierať 90° uhol. Nohy striedajte a opakujte po dobu 1-minúty.

Cvik č. 4 – beh na mieste

Postavte sa vzpriamene, chrbát je vystretý a v tempe dvíhajte kolená tak, aby ste bežali na mieste. Kolená ťahajte čo najvyššie. Opakujte po dobu 1-minúty.

Cvik č. 5 – výpady do strany

Postavte sa vzpriamene, chrbát je rovný, telo je napnuté. Pravou nohou urobte výpad doprava tak, aby bolo stehno takmer paralelne s podlahou. Druhá noha je natiahnutá, chodidlo je na zemi. Výpady v tempe striedajte na obe nohy po dobu 1-minúty a vždy sa vráťte do východiskovej polohy.

Cvik č. 6 – drep a výkop

Postavte sa na šírku bokov a zadok ťahajte do drepu, váhu prenášajte na päty. Špičky chodidiel smerujú jemne von a chrbát je rovný. Počas toho, ako sa ťaháte z drepu do východiskovej polohy hore, vykopávajte striedavo nohy do strany. Opakujte po dobu 1 minúty.

Hotovo! Táto séria cvikov je špeciálne určená pre dámy, ktoré potrebujú vyformovať nohy a stehná. Pri úprave stravy a dodržiavaní tohto cvičebného programu sa už čoskoro môžete tešiť na prekvapivé výsledky.